wtorek, 27 stycznia 2015

Godzina dla Tarota - dzień drugi

Jako, że przez ostatnie dni byłam w 10 mieczy nie byłam w stanie realizować projektu zgodnie z harmonogramem dziennym. Postanowiłam dzisiaj nadrobić resztę zaległych punktów. Mam nadzieję Dorotko, że będzie się to liczyć:)

HOROSKOP DLA RAKÓW NA LUTY 2015


UCZUCIA: 

W uczuciach raki otworzą się na nowe. Wyjdą na przeciw swoim potrzebom i planom chcąc je realizować. W stałych związkach może się okazać, że to co mieliśmy do tej pory przestało nam wystarczać i zwrócimy się ku nowym znajomościom. Możliwe także realizowanie wcześniej podjętych decyzji, planowanie wspólnej przyszłości. Dla samotnych okres wyjścia ze swojej bezpiecznej skorupy, pojawią się nowe możliwości, więcej działania w tej sferze - będziemy bardziej aktywne w poszukiwaniach.

FINANSE:

Materializm, materializm, materializm... Uważajcie, by nie zatracić się w tym za bardzo. Mogą czekać na Raki małe pułapki, mogą więcej chcieć i zaspokajać to pragnienie. Pokusy będą czyhać na każdym kroku, niesamowite okazje, które potem mogą okazać się zgubne. Mogą pojawić się problemy z płynnością finansową, poczucie tkwienia w martwym punkcie. Pamiętajcie o uczciwości i bądźcie czujne!

PRACA:

W pracy spełnienie, zadowolenie. Rakom będzie towarzyszyło poczucie, że znajdują się we właściwym miejscu. Możecie zakończyć z sukcesem jakieś projekty. Miła i przyjazna atmosfera. Dla osób niezadowolonych z pracy karta Świata przynosi uwolnienie, zakończenie tego co im ciążyło. 

RADA:

Nie poddawajcie się ograniczeniom jakie macie w swoich głowach! Uczuciowe i strachliwe raki powinny wyjść na przeciw i przestać się bać. Nie bójcie się zakańczać starych spraw. Poddajcie się swoim spontanicznym odruchom i cieszcie się z życia. Karta Słońca mówi, że przedsięwzięcia zakończą się sukcesem. Korzystajcie z życia!

Na cztery karty, wylosowałam aż trzy z AW. Uważam, że będzie to dla raków ważny miesiąc - miesiąc zmian, nowego i mam nadzieję, że dobrego. Będziecie podejmować ważne życiowe decyzje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz